Вчені знайшли незвичайний спосіб боротьби з раком

Правильні фізичні навантаження на організм людини збільшують кількість білків, що борються із раком.

 
Австралійські вчені з Університету Едіт Коуен вважають, що під час фізичних вправ зростає кількість білків, спрямованих на боротьбу з раком. Про це пише New Atlas.
 
Дослідники провели експеримент за участю 10 чоловіків із раком простати. Усі вони пройшли 12-тижневу програму вправ, після закінчення якої стало зрозуміло, що у реципієнтів значно вищий рівень міокінів у крові. Це білки, що виробляються скелетними м’язами. Вони пригнічують зростання пухлини та запускають низку інших протиракових процесів в організмі.
 
У подальшому дослідженні дев’ять пацієнтів з пізньою стадією раку передміхурової залози виконали одне 34-хвилинне тренування на велотренажері. Вчені взяли зразки їхньої крові безпосередньо до тренування, відразу після нього та ще через півгодини.
 
Результати показали, що у крові пацієнтів, взятій відразу після тренування, був підвищений рівень міокінів. А через 30 хвилин він прийшов у норму.
 
«Пізніше ми вивчили білки в лабораторії, помістивши їх до клітин раку передміхурової залози — виявилося, що міокіни пригнічують зростання пухлини на 17%. Отримані результати допомагають зрозуміти, чому у пацієнтів з раком, які займаються спортом, захворювання прогресує повільніше. Але ще належить зробити велику роботу, проте результати дослідження обнадійливі. Поки ми не можемо назвати точну тривалість тренування, яке необхідне пацієнтам, але припускають, що це трохи більше ніж 20 хвилин щоденної фізичної активності, спрямованої на зростання м’язів», — резюмували вчені.
 
Нагадаємо, нове дослідження, опубліковане в Британському журналі спортивної медицини, виявило, що більш високий рівень фізичної активності та проведення менше часу у сидячому положенні можуть знизити ризик раку молочної залози.
 
Вчені знайшли новий метод для лікування занедбаного раку легенів

 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net