Вчені виявили джерело космічних сигналів

Деякі планети можуть випромінювати схожий на крик вибух космічних радіохвиль під час свого зникнення.

 
Астроном Нанкінського університету Юн-Фен Хуанг разом з колегами виявив причину звуків з космосу. Про це пише Futurism.
 
Астрономи стверджують, що планети, які руйнуються, можуть бути причиною деяких недавно відкритих і малозрозумілих швидких радіосигналів. Зокрема, сплесків (FRB), що виходять із глибини космосу.
 
«FRB являють собою мілісекундні сплески радіохвиль, які ще належить остаточно пояснити. Але передбачається, що вони можуть бути результатом взаємодії надщільних нейтронних зірок з безрозсудними планетами, які обертаються навколо них. Ідея полягає в тому, що ці планети так близько підходять до зір, які вже колапсували, з високою летючістю, коли пролітають по своїх еліптичних орбітах, що починають буквально розриватися на частини, що призводить до подовження, спотворення та відпадання цілих шматків», – зазначили вчені.
 
Також дослідники стверджують, що після того, як ці шматки планети були відірвані, зірковий вітер частинок і випромінювання, що вивергається нейтронною зіркою, могли взаємодіяти з ними і призводити до сильних радіовипромінювань.
 
«Ми порівняли свій висновок із двома відомими повторюваними FRB — один, виявлений у 2016 році, повторюється приблизно 160 днів, а інший повторюється кожні 16 днів. Так наша команда дійшла висновку, що гіпотеза руйнування планети цілком може пояснити обидва вивчені ними FRB», – підсумували астрономи.
 
Нагадаємо, американське космічне агентство NASA має намір висадити астронавтів на поверхню Марса до 2040 року.
 
Хаббл відобразив незвичайне злиття галактик

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net