Вчені виростили волосся в лабораторії

Це зовсім нове відкриття, яке може віщувати новаторське лікування випадання волосся.

 
Японським ученим вперше у світі вдалося виростити волосяні фолікули у лабораторії. Відкриття зробили дослідники із японського Йокогамського національного університету. Про це пише Futurism.
 
Експеримент полягав у тому, щоб змогти краще зрозуміти взаємодію між сполучними тканинами та клітинами шкіри, що призводить до зростання волосся. Таким чином, японська команда виростила крихітні прості версії органів, відомі як органоїди.
 
«Якщо ви думаєте про волосяний фолікул, то у нього є волосся посередині, а потім шари епітеліальних клітин навколо фолікула та інші спеціалізовані клітини», — зазначив експерт в галузі медицини з Університету королеви Марії Кайрбан Ходівала-Ділке.
 
Крім того, вчені створили гель, який відтворює природне середовище організму, дозволяючи епітеліальним клітинам дертися навколо і один над одним.
 
«Волосяні фолікули виростали до трьох міліметрів протягом місяця. Зараз наша команда працює над повторенням експерименту із клітинами шкіри людини», — зазначили вчені.
 
Нагадаємо, проблема випадання волосся може бути пов’язана з генетичною схильністю, а також зовнішніми факторами, такими як стрес, гормональний дисбаланс та дефіцит вітамінів, ключовими серед яких є D та B12.
 
Вчені заявили, що васабі стимулює ріст волосся
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net