Телескоп Джеймса Вебба показав перетворення зірки на наднову

Астрономи зазначили, що такі зірки, як WR 124, також є аналогом, за допомогою якого можна зрозуміти, яким був визначальний період у ранній історії Всесвіту.

 
 
 
 
Космічний телескоп Джеймса Вебба зробив фото рідкісної зірки WR 124 Вольфа-Райє, що міститься приблизно за 15 тисяч світлових років від Землі у сузір’ї Стрільця. Про це повідомляє NASA.
 
«Масивні зірки проходять свій життєвий цикл, і лише деякі з них проходять коротку фазу Вольфа-Райє перед тим, як стати надновою, що робить детальні спостереження Вебба за цією рідкісною фазою цінними для астрономів», – йдеться у повідомленні.
 
Відомо, що зірка приблизно у 30 разів більша за масу Сонця, і на теперішній час її втрати речовини у десять разів перевищують масу Сонця. Надалі газ, що викидається, остигає та утворює космічний пил.
 
Космічний пил, який успішно спостерігається в інфрачервоному діапазоні, цікавить астрономів з низки причин, і передусім тому, що він є невід’ємною частиною функціонування Всесвіту. Він може вкривати зірки, що формуються, і утворювати планети.
 
 

NASA
 
 
Раніше повідомлялося, що NASA вирішило розробити космічний корабель, здатний направити МКС до контрольованого руйнування в атмосфері Землі.
 
Апарат NASA надіслав знімки супутника Юпітера

 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net