На орбіту Землі запустять супутник для підрахунку зелених насаджень

Він стежитиме за рослинами Землі, як ніколи раніше, розкриваючи нові подробиці про види, які разом несуть чотири п’ятих живого вуглецю планети.

Європейське космічне агентство анонсувало запуск на орбіту Землі супутника, який працює на біомасі. Місію планують запустити на початку 2024 року. Пристрій безпрецедентно детально відстежуватиме ліси Землі, пише Inverse.

Супутник складається з рефлектора шириною 40 футів, підвішеного на стрілі над його прямокутним корпусом — все це виглядає як гігантська парасолька, що захищає нашу планету.

Ця конструкція допомагає Biomass бачити за допомогою низькочастотної форми радара, яка називається P-діапазоном, який проникає крізь листя, але відбивається від більш щільних матеріалів, таких як дерево. За допомогою цієї технології вчені можуть безпрецедентно поглянути на ліси Землі, що скорочуються.

«Коли ви дивитеся за допомогою оптичного приладу з космосу на вершину тропічного лісу, ви бачите тільки листя і більше нічого. Він може проникати в землю, він дуже чутливий до відображення великих стовбурів і стебел дерев. Біомаса обертатиметься на висоті трохи більше 400 миль над Землею і зробить знімок усієї планети за 228 днів. Місія розрахована на п’ять років, і вчені зможуть порівнювати дані про біомасу Землі з року в рік. Отримані дані дозволять створити точніші моделі клімату, а також краще зрозуміти, як рослини вплітаються в біосферу Землі», — каже Майкл Феррінгер, керівник програми місії Біомаса.

Нагадаємо, команда Міжнародної космічної станції у п’ятницю, 12 серпня, вивела в космос молдавський супутник TUMnanoSAT.

Китай запустив супутник для дистанційного зондування Землі


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net