Коноплі можуть подолати зміни клімату — вчені

Протягом одного року плантація каннабісу може поглинути до 16 тонн парникових газів.

 
Подолати глобальне потоплення може незвичайна рослина — канабіс. Про це пише Daily Mail.
 
Вчені з’ясували, що плантації конопель здатні поглинати більше вуглекислого газу з повітря. Ця здатність навіть удвічі більша, ніж у дерев.
 
Дослідження показали, що протягом одного року плантація каннабісу може поглинути до 16 тонн парникових газів. А дерева здатні обробити лише близько 6 тонн.
 
Зазначається, що гази потрапляють у волокна конопель назавжди.
 
Нью-Йоркський дослідницький центр Hudson Carbon з’ясував, що близько півгектара конопель зберігає до 3-х тонн вуглецю. Таким чином, одночасно витягти з атмосфери можна близько семи тонн.
 
«Плантація близько 20 млн гектарів щорічно могла б поглинати сотні мільйонів тонн вуглецю. Технічні коноплі — це різновид рослини Cannabis sativa. Її не варто плутати зі звичайнісінькою марихуаною, адже в ній недостатні рівні психоактивного з’єднання. Однак вона виконує очисні функції, адже може вилучати з повітря токсини. І це далеко ще не все. Коноплі можуть поглинати з ґрунту важкі метали: свинець, ртуть, кадмій тощо. Це було підтверджено низкою досліджень вченими з Пенсільванії. Також цей вид не потребує багато води для вирощування. Досягати зрілості рослина може лише за 4 місяці», — заявили вчені.
 
Нагадаємо, на Житомирщині виявили зловмисників, які на полі вирощували коноплі. Поліцейські виявили посіви забороненої рослини на мільйон доларів США – майже дві тисячі кущів.
 
На Закарпатті викрили чоловіків, які вирощували коноплі
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net