До Землі на величезній швидкості летить астероїд-гігант

При цьому вчені стверджують, що боятися немає чого, бо космічний камінь має пролетіти повз Землю.

 
До Землі летить величезний космічний камінь. За оцінкою вчених, він наблизиться до нашої планети на надблизьку відстань вже за тиждень. Тіло називають Різдвяний астероїд. Про це пише Daily Mail.
 
У Європейському космічному агентстві ЕКА заявили, що розмір астероїда становить 140 метрів і, згідно з класифікацією NASA, він вважається потенційно небезпечним для нашої планети.
 
«Дані про його траєкторію руху показують, що він летить з величезною швидкістю у 21 тисяч км/год і вже цього четверга наблизиться до Землі на відстань у 680 тисяч км. За космічними мірками, це дуже близько, хоча це майже вдвічі перевищує відстань від нашої планети до Місяця. Якщо астероїд такого розміру перебуває на відстані ближче, ніж 7,5 млн км від Землі, то він вже вважається потенційно небезпечним», – сказано у повідомленні.
 
Водночас у NASA заявили, що у середу, 14 грудня, до Землі наблизяться ще два астероїди. Вони менші за розміром і теж не загрожують нам.
 
Нагадаємо, раніше міжнародна група вчених виявила великий космічний об’єкт типу Аполлона, який довгий час крився за сонячним світлом.
 
До Землі летять астероїди

 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net