Астрофотографи зняли рідкісну зелену комету

Фотографи зняли зелену комету під час максимального наближення до Землі. Востаннє вона пролітала повз нашу планету ще в кам’яному віці.

 
Астрофотограф Джош Дурі зняв комету над знаменитою археологічною пам’яткою Стоунхендж у Великій Британії. Комета в цей час знаходилася за 42 мільйони кілометрів від Землі.
 
«У ніч цієї зйомки я не думав, що мені сильно пощастить. Цю комету складно зафільмувати, вона ледь торкається обрію. Погода була непередбачуваною і крижаний туман опустився на мою камеру. Але знаєте: саме ці ночі вам запам’яталися як ніколи», — підписав свою публікацію Джош Дурі в Instagram.
 
Іншим приголомшливим фото поділився фотограф з Японії на ім’я Susanoo Harlock. Він зняв комету, що пролітає над японським замком.
 
«Хмари були настільки густими, що не було видно жодної зірки. Був дощ і сильний вітер, Моя камера запотіла. Але ніщо не зупинить мене від зйомки супутника… Я спостерігав вісім годин, і я мав лише 12 хвилин для схоплення комети. «Час нарешті настав, хмари розійшлися, і небо всипане зірками. Після цього знову наринули хмари, і зірок вже не було видно, і зйомка закінчилася. Буквально це був час, коли мені випала змога фотографувати», — прокоментував японський астрофотограв в Instagram.
 

 
Раніше повідомлялося, що на початку січня 2023 року до Землі наблизиться унікальна комета C/2022 E3, яку прозвали «Різдвяною».
 
Названо найкраще космічне фото року
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net