Археологи виявили найдавніші незаймані споруди

Будівництво курганів почалося близько 11 000 років тому і завершилося протягом кількох тисячоліть.

 
Вчені з’ясували, що два шестиметрові кургани на території кампуса Університету штату Луїзіана в Північній Америці є найстарішими незайманими спорудами. Про це пише IFLS.
 
Аналіз осадових кернів, взятих із цих курганів, показав, що вони були побудовані шарами, найстаріший з яких містив попіл від спаленої тростини та очеретяних рослин. Там же дослідники виявили мікроскопічні фрагменти обвуглених кісток ссавців, які називаються остеонами.
 
«Шари очеретяних фітолітів, що містять невелику кількість остеонів, свідчать про дуже гарячі багаття. При такій температурі було складно готувати їжу, тому ми схильні вважати, що вони виконували ритуальну роль, наприклад, для різних церемоній або кремації», — додали фахівці.
 
«Курган А та Курган Б були зібрані стародавніми культурами корінних народів. За словами дослідників, структури вирівняні з точкою на горизонті. Шість тисячоліть тому червона зірка-гігант Арктур ​​- одна з найяскравіших зірок на небі, що піднялася б саме в цьому місці. Люди, які побудували кургани близько 6000 років тому, хотіли розмістити ці структури на рівні з Арктуром, яку на той час можна було спостерігати в нічному небі», — пояснив учений Брукс Еллвуд з Університету штату Луїзіана.
 
Нагадаємо, у Малайзії у 2017 році було знайдено «пенангську жінку», яка померла у віці, приблизно, 40 років наприкінці кам’яного віку.
 
Мешканець Португалії знайшов у дворі останки величезного динозавра
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net