Зараз не до політики. Нардеп Новинський вирішив відмовитися від мандата

Обраний маріупольським округом нардеп подав у Верховну Раду заяву про відмову від повноважень.

 
Народний депутат Вадим Новинський ухвалив рішення скласти повноваження, подавши заяву про це на розгляд парламенту. Про причину такого рішення він розповів у Facebook у середу, 6 липня.
 
«Я прийняв рішення скласти повноваження народного депутата України і зосередитися на гуманітарних проектах, на розвитку національної економіки, служінні Українській православній церкві і на відновленні зруйнованих храмів», – пише він.
 
Новинський подякував мешканцям Маріуполя, які у 2019 році обрали його нардепом по 57-му округу. Він зазначив, що протягом 3 років своєї каденції разом із владою міста ефективно працював і докладав зусиль для того, щоб зробити Маріуполь сучасним містом мирного Донбасу.
 
«За нових, драматичних обставин, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду більш ефективним не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики – час і обставини диктують інші пріоритети», – пояснив Новинський.
 
Він додав, що зі своєю командою втілюватиме проекти післявоєнного економічного відродження України. Новинський упевнений, що в цій роботі може бути корисним Україні і громадянам.
 

 
 
Зазначимо, що з 2019 року Новинський входив до складу комітету Верховної Ради з реінтеграції Донбасу. А з початку вторгнення Росії його благодійний фонд здійснює гуманітарну допомогу громадянам, а також започаткував проект із забезпечення лікарень машинами швидкої допомоги.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net