В Угорщині заяву Данілова назвали фейком

Голова РНБО заявив, що Угорщина знала про плани вторгнення Росії в Україну і мала територіальний інтерес у цій війні.

 
В уряді Угорщини назвали «фейковою новиною» заяву голови РНБО Олексія Данілова про те, що президент РФ Володимир Путін попередив Будапешт про плани напасти на Україну. Про це у Twitter написав прес-секретар прем’єр-міністра Угорщини Золтан Ковач.
 
«Відповідь на фейкові новини: 3 квітня угорці вирішили, що Угорщина не постачатиме зброю в Україну. Попри те, що ми розуміємо, що Україна не вітає наше рішення, поширення фейкових новин і творення брехні не змінить нашої позиції», – написав він.
 
У свою чергу в посольстві Угорщини просять від Данілова пояснень.
 
«Ці твердження про Угорщину містять звинувачення, які є неправдивими і необґрунтованими, а також розпалюють ненависть проти угорського народу й Угорщини в громадській думці українців, які потерпають від війни», – йдеться у заяві.
 
Посольство назвало слова Данілова «оманливими і наклепницькими» і просить відкликати заяву.
 
«Оскільки це не перший випадок, коли окремі представники керівництва України так висловлюються про Угорщину, яка є членом НАТО та ЄС і яка вже багато разів доводила свою підтримку і солідарність із Україною, наше посольство очікує на пояснення від компетентних керівників України про те, яким вони представляють собі формування наших двосторонніх і добросусідських відносин у майбутньому з огляду на те, що було сказано», — зазначили у посольстві.
 
Напередодні Данілов заявив, що угорська влада знала від російського керівництва про підготовку вторгнення в Україну і мала територіальний інтерес у цій війні.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Мовне питання. Угорщина блокує Україну

СюжетКиїв проти Будапешта. Чи можна уникнути нового загострення

Источник: korrespondent.net