Шмигаль розповів про здобутки візиту в США

Українська делегація змогла домовитися про підтримку $4,8 млрд, а також про підтримку технологіями й озброєнням.

 
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі телемарафону у вівторок, 26 квітня, розповів про підсумки візиту української делегації в США.
 
 

 
Він нагадав, що під час візиту були проведені зустрічі із президентом США Джозефом Байденом і держсекретарем Ентоні Блінкеном.
 
«Також пройшли зустрічі з багатьма міністрами – з питань економіки, фінансів, енергетики, інфраструктури. Відбулися зустрічі у всіх міжнародних фінорганізаціях, МВФ, Світовому банку, ЄБРР, а також з усіма міністрами фінансів країн G20», – зазначив Шмигаль.
 
За його словами, делегації вдалося домовитися про підтримку $4,8 млрд. «Це і грантові кошти, і кредити, але на надзвичайно легких умовах, довгострокові і з низькою процентною ставкою», – зазначив глава уряду.
 
Крім того, вдалося домовитися про підтримку України технологіями й озброєнням.
 
«У США глибоко розуміють і відчувають українську проблематику. Багато речей не потрібно було пояснювати – колеги вже глибоко в темі, через це розмови були продуктивними», – каже Шмигаль.
 
Крім того, він повідомив, що МВФ та інші міжнародні організації та країни-донори допоможуть Україні з покриттям бюджетного дефіциту. «Ми зіткнулися з безпрецедентними викликами, і світ це розуміє», – зазначив він.
 
Зокрема, МВФ вже створив спеціальний адмінрахунок, через який Україна отримуватиме $5 млрд щомісяця.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net