Рада прийняла звернення щодо дій РФ на морі

Парламент просить світову спіьлноту надати засоби захисту від російської агресії на морі.

 
Верховна Рада на засіданні у вівторок, 20 вересня, ухвалила заяву у зв’язку з агресією Росії у районах Чорного й Азовського морів, а також у Керченській протоці. Як повідомив нардеп Ярослав Железняк, звернення підтримали 329 депутатів.
 
 

 
Парламент закликає світову спільноту засудити і констатувати незаконні дії Росії у районах Чорного й Азовського морів і Керченської протоки на тимчасово окупованих територіях, що мають системний характер з лютого 2014 року.
 
Також депутати закликають світ надати Україні як жертві агресії допомогу в реалізації невід’ємного права на самооборону, а також до необхідності вжиття ефективних колективних заходів задля усунення загрози для світу і для придушення актів агресії РФ у районах Чорного й Азовського морів і Керченській протоці, зокрема проведення операцій із забезпечення свободи судноплавства.
 
За даними британської розвідки, командування чорноморського флоту РФ, ймовірно, передислокувало свої підводні човни класу KILO із Севастополя в Криму у Новоросійськ у Краснодарському краї.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПосилення шантажу. Південноукраїнська АЕС після російського обстрілу

СюжетІван Крастев: Наступні місяці будуть найважчими в історії ЄС

СюжетДеокупована Балаклія: що залишили після себе росіяни

Источник: korrespondent.net