Путін про зернову угоду: Закриємо і справа з кінцем

Російський президент знову погрожував припинити дії зернового коридору, якщо встановлять, що його використовують «для терактів».

 
Росія припинить дію зернової угоди, якщо буде встановлено, що морський коридор використовувався для терактів. Про це у п’ятницю, 14 жовтня, заявив президент РФ Володимир Путін.
 

 
«Якщо з’ясується, що гуманітарні коридори для вивезення зерна використовуються для терактів, то це поставить під питання подальшу роботу цього коридору. Закриємо і справа з кінцем, але треба спочатку встановити це достовірно», — сказав він.
 
Путін поскаржився, що після досягнення певних домовлених у Стамбулі та відходу військ РФ від Києва, в України зникло бажання вести переговори.
 
Також він наголосив на ролі президента Туреччини в угодах з Україною.
 
«Ердоган особисто активно включався у процеси обміну та укладення угоди щодо вивезення зерна. Він висловився за те, щоб структурувати потоки зерна і, насамперед, направити його до найбідніших країн», — сказав Путін.
 
Напередодні в РФ погрожували відмовитися від продовження зернової угоди з іншої причини – якщо на російській стороні угоди нічого не відбувається.
 
При цьому український прем’єр Денис Шмигаль раніше заявив, що зернову угоду буде продовжено. В ООН розраховують продовжити угоду на рік.
 
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net