ОП: Не може бути й мови про замороження конфлікту

Україна зробила висновки з Мінських домовленостей і більше не піде на такі угоди.

 
Про заморожування конфлікту в Україні не може бути й мови, заявив у середу, 25 травня, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.
 

 
«Не може бути й мови про заморожування конфлікту. По-перше, будь-яке замороження – це війна, відкладена в часі. Більш масштабна, більш кривава та більш підготовлена ​​з боку агресора, який виконає роботу над помилками, звільнить та заарештує генералів, а на їх місце поставить бойовиків із досвідом сьогоднішньої війни. Ми, до речі, свою роботу над помилками теж провели: Україна зробила висновки з Мінських домовленостей і тому не піде на Мінськ-3», — написав він у середу, 25 травня, у телеграм.
 
Представник ОП зазначив, що з початку війни будинки залишили вже 13 мільйонів українців. «Ці люди не повернуться жити на окуповані території або в сіру зону бойових дій. Чи збираються ті, хто закликає до заморожування війни, довічно утримувати наших переселенців?» — Задає він питання.
 
«Ніхто у світі не зацікавлений у тривалій війні. Ніхто не зацікавлений у продовольчій кризі. Але сьогодні найкоротший шлях до завершення війни – зброя, санкції та фінансова допомога Україні», — пише Подоляк.
 
Він також нагадав, що Україні давали від трьох днів до кількох тижнів у війні проти Росії.
 
«Українці ж захистили Київ, звільнили три області і завершують звільнення четвертої. Сьогодні… пропонують нам подарувати Росії схід і південь. Дякуємо за пораду, але, мабуть, приймемо допомогу зброєю», — заявив Подоляк.
 
Раніше про те, що Україна не погодиться на заморожений конфлікт із Росією, заявив президент Володимир Зеленський.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетРосійська лазерна зброя: чи вона справді існує?

СюжетНа лаві підсудних мав би бути Путін: німецька преса про суд у Києві

Голова Єврокомісії порівняла дії армії РФ в Україні з Голодомором

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net