Николай Томенко: Российские террористы и вандалы на »Острове Ахилла»-Змеиный: почему до сих пор молчат власти Греции и ЮНЕСКО?!

Почитая героизм наших пограничников на острове Змеиный, должны упрекнуть и наших греческих друзей в их молчании о терроризме и вандализме путинской России!

Далее текст на языке оригинала

Нагадаю, що нинішній острів Зміїний, це знаменитий «Острів Ахілла» або «БІЛИЙ», де за грецькою легендою був похований Ахілл, а згодом на його честь було збудовано храм та 20-метрову скульптуру цього хороброго воїна. Був час, коли греки активно мандрували на цей острів — сакральне місце античної історії та культури.

В 1843-56 році за проектом англійського архітектора Чарльза Акройда з каміння зруйнованого храму Ахілла було збудовано 40-метровий маяк восьмикутної форми. За часів Незалежності України тут з’явився музей, науково-дослідна станція, невеличкий готель.

Знаю, що правдиві греки шоковані цинізмом та вандалізмом терористів Путіна щодо українських прикордонників та знаменитої пам‘ятки давньогрецької культури.

Але чому досі мовчить ВЛАДА ГРЕЦІЇ, яка є членом НАТО та ЄС?!

Чому не реагує ЮНЕСКО, яка зобов‘язана охороняти всесвітню історико-культурну та природну спадщину?

Але очевидно що, нині ми стали свідками, коли «Острів Ахілла»-Білий-Зміїний був місцем слави античної Греції та став місцем героїзму воїнів новітньої України.


Источник: www.obozrevatel.com