Николай Томенко: »Котлета по-киевски» против »митболов» Слуги народа

Тут один сумновідомий депутат від Слуги народу пропонує відмовитися від нашої «котлети по-київськи» та називати її «по модньому», щоб бути в тренді — «мітбол по-київськи»!

Нагадаю, що історики Києва пишуть про те, що знамениті «котлети по-київськи» були відомі світу, щонайменше з 19 століття, а популярності вони набули нібито з подачі Хрущова.

Як би там не було, але ця назва є однією з кулінарних візитівок нашого міста. Ба більше, ця назва прямо пов‘язана з історією проголошення Незалежності України. «Котлетою по-київськи» (від «Chicken Kyiv» в розумінні «боягуз, як курка») назвали промову Президента США Буша-старшого, виголошену 1 серпня 1991 року, де він виступив проти отримання Україною статусу Незалежної Держави.

Цікаво, що пропагандист модньої назви нашої «котлети по-київськи» аргументовано пояснює, що він «представник молоді, яка завжди на передовій», тому й «мітбол». Тут теж змушений розчарувати «смотрящого» Зеленського по Києву. У відповідності із Законом «Про основні засади молодіжної політики», за який він голосував, до молоді герой мемів не належить вже майже…15 років! Бо законодавчо молодь — до 35 років.

Отож, ЗАХИСТИМО нашу КОТЛЕТУ ПО-КИЇВСЬКИ від МІТБОЛІВ із СЛУГ НАРОДУ!


Источник: www.obozrevatel.com