МВФ відкрив адмінрахунок для фінансування України

Міжнародний валютний фонд створив спеціальний адміністративний рахунок, через який партнери матимуть змогу перераховувати Україні гроші.

 
Міжнародний валютний фонд створив спеціальний адміністративний рахунок, через який Україна отримуватиме п’ять мільярдів доларів щомісяця. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі телемарафону Єдині новини у вівторок, 26 квітня.
 
За словами прем’єра, Україна співпрацює з МВФ, міжнародними організаціями, які пообіцяли фінансову підтримку нашій країні.
 
Безпосередньо директор фонду Георгієва глибоко розуміє ситуацію в Україні, оскільки має тут родичів. Вона з ними спілкується та з перших вуст знає про ситуацію в Україні, розповів Шмигаль.
 
«Ми домовилися, і Фонд створив спеціальний адміністративний рахунок, через який усі наші партнери надаватимуть підтримку. Цифра вже затверджена – це 5 млрд доларів щомісяця. Це ті кошти, яких потребує бюджет України для того, щоб виконати всі соціальні та гуманітарні зобов’язання перед жителями нашої держави», — заявив прем’єр.
 
Нагадаємо, раніше Україна запросила в МВФ щомісячну допомогу у 5 мільярдів доларів для покриття дефіциту бюджету через війну. Більшу частину фінансової підтримки планують надати як гранти.
 
Також повідомлялося, що через різке зростання дефіциту бюджету та падіння ВВП держборг України залишиться на високому рівні в найближчі п’ять років.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net