Члени Кабміну зустрілися із главою МВФ

На зустрічі обговорили питання подальшої допомоги Фонду у короткостроковій перспективі та питання довгострокового відновлення України.

Українська урядова делегація провела у Вашингтоні зустріч із головою МВФ Кристаліною Георгієвою, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у суботу, 23 квітня.

«Міжнародний валютний фонд одним із перших надав Україні суттєву фінансову підтримку у розмірі 1,4 млрд доларів після початку повномасштабного вторгнення Росії. Особисто подякував за це керуючому директору МВФ Кристаліні Георгієвій під час нашої зустрічі у Вашингтоні», — написав він у соцмережах.

Під час зустрічі обговорили питання подальшої допомоги Україні з боку Фонду у короткостроковій перспективі та питанні довгострокового відновлення України.

«Високо цінуємо рішення щодо створення спеціального рахунку під адмініструванням МВФ для надання додаткової допомоги Україні від держав-членів Фонду на двосторонній основі», — зазначив Шмигаль.

Він окремо подякував за позицію МВФ щодо того, що допомога Україні для фінансування бюджетного дефіциту має бути переважно грантовою, а не кредитною.

Нагадаємо, днями МВФ заявив, що допоможе Україні покрити фінансовий дефіцит $15 млрд у найближчі три місяці.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Кредити МВФ для України

СюжетРеформи і приватизація: на що пішов Київ заради кредиту МВФ

Источник: korrespondent.net