ЗМІ дізналися, що увійде до нового пакету санкцій ЄС проти РФ

Сьогодні розпочинаються зустрічі між ЄК та офіційними особами країн-членів ЄС, на яких неформально обговорять пропозиції щодо санкцій для 11-го пакету санкцій.

 
Нові санкції ЄС проти РФ обмежаться розширенням чорних списків та заходами проти обходу вже запроваджених обмежень. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на джерела.
 
Зазначається, що додаткові дії, ймовірно, обмежаться розширенням списку осіб, на яких поширюється заморожування активів та заборона на в’їзд (зараз це майже 1500 осіб та понад 200 організацій), а також кроки щодо посилення чинних заходів шляхом закриття лазівок для обходу санкцій.
 
Як відомо, сьогодні, 20 квітня, розпочинаються зустрічі між Єврокомісією та офіційними особами країн-членів ЄС, на яких неформально обговорять пропозиції щодо санкцій для 11-го пакету санкцій.
 
Як пише видання, без санкцій залишилися лише ті частини російської економіки, які є надто важливими для однієї чи кількох країн-членів ЄС, а значить, на будь-які заходи, спрямовані проти них, буде накладено вето.
 
«Ми закінчили. Якщо ми введемо більше санкцій, то буде більше винятків, ніж заходів», — заявив один із європейських чиновників.
 
Зазначається, що деякі країни ЄС повторять свої вимоги щодо заборони експорту російського ядерного палива та послуг, які останніми днями набрали обертів завдяки підтримці Німеччини.
 
Однак оскільки Франція, Угорщина та інші країни виступають проти, прихильникам обмежень проти атомного сектора, швидше за все, доведеться задовольнитись індивідуальними санкціями проти керівників підконтрольного Кремлю концерну Росатом, а також чиновників РФ, причетних до захоплення Запорізької АЕС та викрадення українських дітей.
 
Нагадаємо, Євросоюз готує 11 пакет санкцій проти Росії, що посилить контроль за дотриманням попередніх санкцій.
 
Як повідомлялося, 10 пакет санкцій проти РФ посилює заборони на експорт критично важливих технологій та промислових товарів, таких як електроніка, спеціалізовані транспортні засоби, деталі машин, запасні частини для вантажних автомобілів та реактивних двигунів, а також товари для будівельного сектора, які можуть бути спрямовані російським військовим, а також інші заходи.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net