ЗМІ дізналися про пропозицію члена наглядової ради Porsche Путіну

Зиґфрид Вольф запропонував главі Кремля відродити «легендарну російську марку Волга» на покинутих заводах Volkswagen.

 
Австрійський підприємець і член наглядової ради Porsche Зигфрид Вольф запропонував главі правлячого режиму РФ Володимиру Путіну допомогу у відновленні автомобільної промисловості в Росії до кінця січня. Про це повідомляє німецький журнал Der Spiegel у п’ятницю, 7 квітня.
 
У листі до глави Кремля австрійський бізнесмен запропонував відродити «легендарну російську марку Волга». На його думку, для цього необхідно задіяти покинуті заводи Volkswagen в Росії.
 
Автомобілі марки VW Škoda можуть знову вироблятися в Росії вже у другій половині 2023 року, зазначає ЗМІ. Проте автомобілі мають бути «кардинально переробленими зовні» з метою надати їм «характерних рис» легендарних моделей Волга і Побєда.
 
Таке рішення нібито має дозволити «задовольнити потреби російських споживачів у високоякісних і надійних автомобілях» і створити понад 12 тисяч робочих місць.
 
Член наглядової ради Porsche також запропонував самому взяти на себе управління проектом як власник російської компанії ПромАвтоКонсалт. Промисловим партнером пропонувалося зробити російського автовиробника ГАЗ, який постраждав від західних санкцій.
 
У VW та Porsche запевняють, що «нічого не знали про лист Вольфа».
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кросовери Москвич 3 потрапили під першу кампанію відкликання. Автомобілі цієї «відновленої» марки почали видавати першим покупцям 20 січня 2023 року. Проте новинка має дуже обмежений попит з боку росіян. Зокрема, у січні дилери змогли продати лише 29 машин, а у лютому було реалізовано 57 Москвичів.
 
Додамо, за 2022 рік авторинок у Росії став китайським майже на 80%. За час війни з Україною з РФ пішли майже 80% автомобільних брендів – із 60 їх поменшало до 14.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net