Жінка викупила сторінку в газеті, щоб присоромити чоловіка за зраду

Містяни зацікавилися історією Дженні — до редакції газети надійшло безліч дзвінків. Люди хотіли дізнатися про долю жінки і її чоловіка.

В Австралії здраджена чоловіком жінка вирішила викупити цілу смугу в місцевій газеті, щоб на її сторінках присоромити свого чоловіка. Про це у суботу, 13 серпня, розповіла газета New York Post.
 
Повідомляється, що 12 серпня Дженні розмістила в газеті Mackay and Whitsunday Life (MWL) послання своєму чоловікові на ім’я Стів.
 
«Дорогий Стів, сподіваюся, ти задоволений нею. Тепер все місто дізнається, який ти брудний зрадник. Від Дженні. PS: Я купила це оголошення за допомогою твоєї кредитної картки», — написала вона.
 

Mackay and Whitsunday Life 

 

Після того, як газета надійшла у продаж, до редакції надійшло багато дзвінків. Городян хвилювала сульба Дженні та Стіва. Загалом — близько 50 тисяч осіб.

 

Але в редакції відмовилися розкривати подробиці того, що сталося, і особистість жінки.

 

Також у газеті заявили, що Дженні замовила оголошення через сайт.

 

У газеті наголосили, що публікацію вони зробили безкоштовною, оскільки редакція не хотіла проблем із законом через оплату оголошення без згоди власника кредитної картки.

 

«Ми не знаємо, хто такий Стів, але, мабуть, він був дуже поганим», — додали в MWL.

 

Після таких заяв частина читачів вирішила, що публікація була лише рекламним трюком газети.

 

Нагадаємо, британець Тоні Гарнетт, який покинув свою дружину заради української біженки, яку дав притулок у своїй оселі, запросив ще двох переселенців з нашої країни, зокрема одну жінку. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net