Зеленський — Канаді: Тиск на РФ треба посилювати

Минулого тижня уряд Канади погодився зробити виняток із санкцій проти Росії і відправити турбіну, що пройшла технічне обслуговування в Канаді, для «Північного потоку» до Німеччини.

 
Президент Володимир Зеленський у розмові з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо наголосив на необхідності посилення міжнародних санкцій проти Росії.
 
«Поговорив з Джастіном Трюдо. Подякував за постійну потужну оборонну підтримку. Повторно наголосив, що міжнародна позиція щодо санкцій має бути принциповою. Після терактів у Вінниці, Миколаєві, Часовому Яру тощо тиск потрібно посилювати, а не послаблювати», — повідомив Зеленський у Twitter.
 

Нагадаємо, що минулого тижня уряд Канади погодився зробити виняток із санкцій проти Росії і відправити турбіну, що пройшла технічне обслуговування в Канаді, для Північного потоку до Німеччини — щоб піти назустріч Німеччині і зменшити ризики, що РФ не відновить постачання по ПП1 після планових технічних робіт.
 
Комітет із закордонних справ Палати громад парламенту Канади вирішив просити про пояснення міністра закордонних справ Мелані Жолі та міністра природних ресурсів Джонатана Уїлкінсона у зв’язку з рішенням уряду передати Німеччині турбіну для російського газопроводу Північний потік-1, незважаючи на санкції. Крім того, на зустріч запрошують посла України Юлію Ковалів, посла Німеччини Сабін Шпарвассер, посла ЄС Меліту Габрич та представників Конгресу українців Канади.

 

У своїй аргументації парламентарі зазначають, що стурбовані прецедентом відступу від санкцій в умовах, коли Росія використовує газ як зброю, і називають це «ляпасом українцям» під час складних випробувань.

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net