Збитки від стихійних лих у 2022 році оцінили у $270 млрд

Найдорожчою катастрофою минулого року став буревій Ієн, який накрив східне узбережжя США наприкінці вересня.

 
У 2022 році світові фінансові втрати, спричинені стихійними лихами, становили 270 мільярдів доларів. Про це 10 січня повідомило агентство dpa із посиланням на дослідження німецької перестрахувальної компанії Munich Re.
 
Зазначається, що сума збитків від повеней, штормів, лісових пожеж та інших стихійних лих минулого року менша за 320 мільярдів доларів втрат у 2021 році, проте відповідає тенденції збитковості останніх п’яти років.
 
«Найдорожчою» катастрофою 2022 року став ураган Ієн, що накрив східне узбережжя США наприкінці вересня минулого року. Його збитки оцінили у 100 мільярдів доларів.
 
За даними Munich Re, близько 120 мільярдів доларів з торішнього загального збитку були застраховані, а це означає, що стихійні лиха також стають великим фінансовим тягарем для страхових компаній.
 
«У нас є щось на зразок нової норми зі 100 мільярдами доларів щорічних збитків для страхової галузі. Останнім часом ми п’ять разів перевищували цю межу. У майбутньому ми досягатимемо або перевищуватимемо 100 мільярдів все частіше і частіше», — наголосив головний кліматолог і геофізик компанії Ернст Раух.
 
Нагадаємо, на кліматичній Конференції ООН (COP27) у листопаді 2022 року вирішили створити фонд для компенсації збитків, пов’язаних із кліматичними змінами.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net