Заарештовано активи кіпрських компаній російського олігарха

Російський олігарх та бізнесмени легалізували активи компаній на загальну суму 1,1 млрд грн, а надалі вивели частину активів банківською системою в Україні.

Накладено арешт на активи компаній російського олігарха, оцінені майже на півмільярда гривень. Про це повідомляють в Офісі генпрокурора України.

Ідеться про активи кіпрських компаній на загальну суму понад 469 млн грн.

«Це кошти, які перебували на рахунках банку, що входить до десятки найбільших фінансових установ та включений до системно важливих банків України. Бенефіціарними власниками цієї банківської установи є підприємці РФ», — повідомляють в Офісі генпрокурора.

Повідомляється, що російський олігарх і бізнесмени, використовуючи підконтрольні кіпрські компанії і банківську установу, що їм належить, до війни і після її початку легалізували активи цих компаній на загальну суму 1,1 млрд грн, а надалі вивели частину активів банківською системою в Україні, а на решту було накладено арешт.

«Таким чином, російський олігарх із бізнесменами намагалися уникнути можливих негативних наслідків у вигляді накладання санкцій та застосування примусових вилучень прав власності, передбачених законодавством України», — повідомляють в Офісі генпрокурора.

Нагадаємо, на Фіджі затримали яхту російського олігарха Керімова.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЩо за чума? Розбір звинувачень РФ проти України у створенні біологічної зброї

СюжетПрихисток під час війни: як Україна покращує житлові умови переселенців

Українським біженцям у Німеччині підвищать соціальну допомогу

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net