Єврокомісар: Санкції проти РФ досягли стелі

Найважливіше для ЄС — забезпечити виконання вже введених обмежень і не допустити їхнього обходу, наголосив Віргініюс Синкявічюс.

Антиросійські санкції Євросоюзу досягли своєї «стелі» і зараз найголовніше — їх реалізувати. Про це 22 грудня в інтерв’ю литовській радіостанції Ziniu radijas заявив єврокомісар з питань довкілля Віргініюс Синкявічюс, повідомляє LRT.

«Я давно говорив, що санкції досягли своєї стелі, і в цих санкціях не може бути жодних нововведень, інновацій», — зазначив він.

Чиновник наголосив, що одним із найважливіших кроків є відмова від російського газу в Європі.

«Я думаю, що найбільший крок був зроблений з точки зору енергетики та досягнення того, що із 40% газової суміші в Європейському союзі трохи менше 9% припадає на Росію. Я думаю, що це найбільші кроки, які лише посилять тиск (на Росію — ред)», — уточнив Синкявічюс.

За його словами, для Брюсселя зараз важливіше забезпечити виконання вже введених обмежень і не допустити можливого обходу санкцій.

«Мабуть, найголовніше зараз — реалізувати те, що вже прийнято, домогтися того, щоб це було реалізовано. Щоб Росія не оминала санкції через інші сусідні держави», — зазначив єврокомісар.

Нагадаємо, після вторгнення РФ в Україну ЄС запровадив дев’ять санкційних пакетів, які стосуються різних галузей російської економіки, а також широкого кола бізнесменів, політиків та чиновників.

Країни Євросоюзу погодили стелю цін на газ


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net