ЄС планує покарати компанію в Дубаї за допомогу РФ в обході санкцій

Російський Совкомфлот передав цій компанії всі свої 92 судна для перевезення нафти з Росії.

 
 
 
 
ЄС розглядає можливість запровадити санкції щодо судноплавної компанії SUN Ship Management Ltd, яка базується в Дубаї (ОАЕ). Підприємство підозрюють у допомозі РФ в обході обмежень на експорт нафти. Про це в середу, 15 лютого, повідомило видання Politico з посиланням на анонімні джерела в дипломатичних колах.
 
За їхньою інформацією, компанія заволоділа флотом російських нафтових танкерів, яким більше не дозволяється перевозити нафту через санкції ЄС і міжнародні санкції щодо компаній, що належать Росії. Танкери у власності SUN продовжують працювати.
 
За словами двох дипломатів, російська державна компанія Совкомфлот у квітні 2022 року передала SUN увесь свій флот із 92 суден, щоб обійти санкції ЄС і міжнародні санкції. Компанію, колишня назва якої SCF Management Services нагадувала назву Совкомфлоту, згодом перейменували на SUN Ship Management.
 
Компанія стала одним з основних перевізників російської нафти, в Індію та Кубу включно, що є важливим джерелом фінансування для Росії, зазначили в компанії.
 
На веб-сайті, який нібито представляє компанію, йдеться про те, що вона «належить громадянам ОАЕ і Росії та управляється транснаціональними корпораціями». Там також сказано, що вона «володіє і управляє флотом із 92 суден під прапорами Ліберії та Кіпру, що перевозять сиру нафту, СПГ і хімічні речовини, місткістю понад 150 000 тонн».
 
Як раніше вже повідомляли на Корреспондент.net, Комітет у закордонних справах Палати громад Канади вимагає, щоб уряд країни регулярно повідомляв парламенту про те, наскільки ефективним є механізм санкцій, запроваджених проти Росії.
 
ЄК представила 10 пакет санкцій проти Росії
 
 
 
Новини від Кореспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net