ВООЗ повідомила про нову хвилю COVID-19 у Європі

Всесвітня організація охорони здоров’я проінформувала громадськість про черговий спалах коронавірусу на європейській частині континенту.

У Європі почалася нова хвиля коронавірусу, викликана варіантами омікрон-коронавірусу. Про це заявив глава Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ханс Клюге, повідомляє сайт організації у вівторок, 19 липня.

«В цей час минулого року ЄБР ВООЗ говорила про нову хвилю COVID-19, яка охопила весь регіон і була викликана варіантом Дельта на тлі скасування обмежень та посилення соціальних контактів. Тепер цілком зрозуміло, що ми перебуваємо в ситуації, аналогічній минулому літу», — заявив він.
 
За його словами, хвиля COVID-19, що триває цього разу, поширюється варіантом Омікрон-коронавірусу, зокрема BA.2 і BA.5, при цьому кожна домінантна лінія демонструє явні переваги передачі порівняно з вірусами, що циркулювали раніше.
 
«Зі зростанням числа випадків захворювання ми також спостерігаємо зростання госпіталізацій, які збільшуватимуться у міру відкриття шкіл, людей, які повертаються з відпусток, а отже, соціальні контакти почастішають», — наголосив Клюге.
 

За даними ВООЗ, у Європі протягом останніх шести тижнів спостерігається зростання нових випадків COVID-19. Минулого тижня зареєстровано майже три мільйони нових випадків. Це становить майже половину всіх нових випадків захворювання у всьому світі.

 

Нагадаємо, МОЗ України потенційно готується до нової хвилі зростання кількості випадків COVID-19.

 

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я спрогнозували, що в найближчі два місяці в Європі спостерігатиметься збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net