Вадим Денисенко: В РФ началась гонка за кресло неубитого Шойгу

Чому Путін боїться звільнити Шойгу

Вчора всі сміялися з відео, де керівник Росгвардіі Віктор Золотов щось звітував Путіну. Але ця зустріч була зовсім не прохідною. Якщо коротко, в РФ почалася гонка за крісло неубитого Шойгу. І головним претендентом зараз стає саме Віктор Золотов, який свого асу був керівником особистої охорони Путіна, а останні 7 років, вірою і правдою служить Путіну в Росгвардіі.

Що цікаво, зараз він працює в тандемі з Кадировим, який хоче стати керівником Росгвардіі, в разі переведення Золотовалютні в Міноборони.

Поки Путін не готовий до кардинальних змін і ситуація знаходиться в підвішеному стані. Путін давно, ще кілька місяців тому відсторонив від роботи і керівника генштабу Герасимова і самого Шойгу (перший взагалі зник, а другому доручають ритуальні функції). Але ставити на нових, навіть перевірених людей страшно.

Причин три: перша, це визнати, що все йде не по плану, друга — отримати в своєму оточенні яструбів-стерв‘ятників (саме такий новий вид), які почнуть перебудовувати всю силову вертикаль під себе і можуть порушити баланс армія-фсб, а також є ще одна психологічна причина: Путін дуже складно прощається з людьми.

Для нас, така, теоретично можлива, зміна особливо нічого не означатиме. Лінія буде та сама, підходи не зміняться. Тому, як в мирні часи казали: запасаємося попкорном.


Источник: www.obozrevatel.com