В ЄК опублікували роз яснення про озвучені цифри втрат України

Використана оцінка із зовнішніх джерел повинна стосуватися втрат, тобто і вбитих, і поранених, і мала показати жорстокість Росії, зазначила представник ЄК.

У Єврокомісії уточнили, що цифри, згадані фон дер Ляєн, стосувалися загальних втрат ЗСУ в Україні — не лише вбитих, а й поранених. Уточнення стосується озвучених даних, які викликали бурхливу суспільну реакцію. Про це повідомила представник Єврокомісії Дана Спінант.

«Велике спасибі тим, хто вказав на неточність цифр у попередній версії цього відео. Використовувана оцінка із зовнішніх джерел мала стосуватися втрат, тобто і вбитих, і поранених, і мала показати жорстокість Росії», — написала Спінант.

Нагадаємо, глава ЄК повідомила про понад 20 тис. цивільних і понад 100 тис. військових ЗСУ, які загинули з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, але джерело цієї інформації названо не було.

З Twitter Урсули фон дер Ляєн вже видалено відео з відповідною заявою. На сторінці завантажено нове відео без даних про кількість загиблих військових та цивільних.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЧому Бундестаг вирішив таки визнати Голодомор геноцидом

Бербок різко засудила атаки РФ на енергетику України

СюжетДепутат Бундестагу: Ця війна має ту саму мету, що й Голодомор

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net