В ООН заявили, що жертв землетрусу може бути набагато більше

Станом на вечір 11 лютого кількість жертв землетрусів, що сколихнули Туреччину та Сирію, досягла 25 401 людини. Ще 80 104 особи отримали поранення.

В ООН прогнозують збільшення кількості жертв землетрусів у Туреччині та Сирії. В організації вважають, що кількість загиблих може сягнути 50 тис. осіб. Про це в суботу, 11 лютого, заявив заступник генсека ООН з гуманітарних питань та координатор надзвичайної допомоги Мартін Гріффітс, повідомляє Sky News.
 
«Я думаю, важко точно оцінити кількість загиблих, оскільки ще необхідно забратися під завали. Але я впевнений, що число зросте вдвічі чи навіть більше. Це жахливо. Природа б’є у відповідь дуже жорстоким чином. Це глибоко шокує. Під цими горами уламків все ще є люди, деякі з них досі живі», — сказав Гріффітс.
 
Заступник генсека ООН припустив, що кількість жертв землетрусу зросте щонайменше до 50 тисяч осіб.
 
Гріффітс зазначив, що рятувальні роботи в Туреччині та Сирії скоро завершаться, адже ідеальним періодом для порятунку людей є 72 години.
 
«Але вони дістали когось живим годину-дві тому. Напевно, буде неймовірно важко вирішити, коли зупинити цю фазу порятунку і перейти до наступної фази, яка також матиме свої проблеми», — зазначив він.
 
Зазначимо, кількість загиблих внаслідок землетрусів у Туреччині та Сирії перевищила 25 тисяч людей. 
 
Як відомо, потужні землетруси у Туреччині та Сирії сталися 6 лютого.
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net