В ОДКБ відповіли на запит Єревана про допомогу

Організація використає механізми для врегулювання ситуації на кордоні Вірменії та Азербайджану.

 
Організація Договору про колективну безпеку засудила збройні сутички на кордоні Вірменії та Азербайджану та на прохання Єревана працює над врегулюванням ситуації. Про це повідомив 13 вересня секретаріат ОДКБ.
 
«На кордоні Вірменії та Азербайджану відбулися бойові зіткнення із застосуванням важкого озброєння та БПЛА, внаслідок чого є загиблі та поранені. Вважаємо застосування сили неприйнятним. Для врегулювання протиріч повинні використовуватися виключно політико-дипломатичні методи та домовленості», — наголошується в заяві.
 
У зв’язку із зверненням вірменської сторони до Ради колективної безпеки організації щодо надання допомоги, організовано роботу щодо задіяння механізмів ОДКБ для врегулювання ситуації.
 
Нагадаємо, в ніч на 13 вересня Міноборони Вірменії заявило, що збройні сили Азербайджану розпочали інтенсивний обстріл прикордонних населених пунктів Горіс, Сотк та Джермук.
 
У Баку, своєю чергою, звинуватили Єреван у «масштабній диверсії» на кордоні на Дашкесанському, Кельбаджарському та Лачинському напрямках.
 
Баку та Єреван домовилися про припинення вогню — ЗМІ


Організація Договору про колективну безпеку (ОДКБ) — регіональна міжнародна організація, метою діяльності якої є зміцнення миру, міжнародної та регіональної безпеки, а також захист на колективній основі незалежності, територіальної цілісності та суверенітету держав-членів.
 
До складу ОДКБ входять Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Росія та Таджикистан.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Конфлікт у Нагірному Карабасі

США пропонують допомогу Вірменії й Азербайджану у врегулюванні конфлікту

У Єревані затримано близько 200 опозиційних демонстрантів

Вірменія: масові протести у Єревані, опозиція вимагає відставки прем’єра

AI закликає розслідувати воєнні злочини у Нагірному Карабаху

Баку контролює Лачинський район Нагірного Карабаху

Источник: korrespondent.net