Українці у Варшаві провели марш подяки польському народу

На Замковій площі, де завершився Марш подяки, протягом дня тривав ярмарок українських виробів, а ввечері відбувся концерт.

У Варшаві відбувся марш подяки польському народу від українців, які приїхали до Польщі після початку агресії Росії. Про це у неділю, 29 травня, повідомляє Польське радіо.

Учасники маршу подяки зібралися перед Сеймом, а потім пішки пройшли через площу Трьох Хрестів, Нове Світло та Краковське Передмістя до Замкової площі.

«Друзі пізнаються на війні. Поляки — наші справжні друзі, які щодня воюють із нами!», — прокоментував акцію посол України в Польщі Андрій Дещиця.

У Посольстві України в Польщі пояснили, що мета заходу — подякувати полякам «за сердечність та допомогу, за дружбу та підтримку, виявлені нашому народу».

Учасники маршу несли великий транспарант зі словами: «Спасибі»; кількаметровий український прапор із написом «THEY ARE US» та підписами; зі словами «Щиро дякую», подякою для волонтерів та маленькі паперові прапорці Польщі та України.

На Замковій площі, де завершився Марш подяки, протягом дня тривав ярмарок українських виробів, а ввечері відбувся концерт з українськими та польськими виконавцями.

Раніше повідомлялося, що з 1 червня безкоштовно скористатися поїздами у Польщі можна буде лише у деяких містах та певним категоріям біженців з України.

За даними ООН, Україну з початку війни залишили 6,5 млн осіб, але останнім часом фіксується значне зростання громадян, які повертаються в країну.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net