Україна отримає від Канади кредит у два мільярди доларів

Канадський уряд планує надати новий кредит Україні через Міжнародний валютний фонд.

 
Канада у 2023 році надасть Україні кредит у розмірі 2,4 млрд. канадських доларів (1,8 млрд. дол. США) для підтримки бюджету. Про це із посиланням на проект бюджету країни повідомляє CBC.
 
Представлений міністром фінансів Христею Фріланд бюджет нині перебуває на розгляді у парламенті Канади.
 
Новий кредит спрямують до України через Міжнародний валютний фонд. Його мета полягає в тому, щоб допомогти уряду України покрити дефіцит бюджету та сплатити соціальні послуги, включаючи медичні послуги для, приблизно, 5,3 мільйона внутрішньо переміщених осіб.
 
Федеральний бюджет Канади також оголосив про виділення понад 60 млн. дол. США додаткової прямої гуманітарної допомоги Україні. Ці кошти підуть на оплату послуг з охорони психічного здоров’я, розмінування та інших заходів.
 
Крім того, бюджет також передбачає практично 126 млн. дол. США додаткових виплат на підтримку переселенців з України в Канаді. Нині у Канаді проживає 200 тисяч українських біженців.
 
Київ на сьогодні отримав чотири мільярди доларів США від Оттави. У тому числі майже один мільярд доларів військової допомоги отримано у вигляді прямих пожертв та обладнання для українських військових.
 
Як ми вже повідомляли, президент США Джо Байден і прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час зустрічі у п’ятницю, 24 березня, заявили про намір підтримувати Україну «чого б це не вартувало».
 
Додамо, що міністерство імміграції, біженців та громадянства Канади оголосило про продовження дії Канадсько-українського дозволу на екстрені поїздки (CUAET) – програми підтримки біженців з України.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net