У Європі сплеск сексуального інтересу до українок — The Guardian

Жінки, які виїхали з України до Європи через війну, ризикують зіткнутися з хвилею «сексуалізованого насильства».

У Європі відзначається сплеск інтересу до порнографічних матеріалів, на яких зображені нібито українські біженці. Про зростаючу загрозу йдеться у дослідженні компанії Thomson Reuters, проведеному спільно з ОБСЄ. Про це у неділю, 26 березня, пише The Guardian. 
 
Так, дослідники проаналізували глобальний пошуковий трафік за період з 24 лютого 2022 року та зафіксували підвищення інтересу в мережі до порнографії за участю нібито українських біженців.
 
Це, на думку дослідників, означає, що українські жінки та діти, які виїхали за кордон, стикаються з підвищеним ризиком стати жертвами, як організаторів секс-трафіку в країнах Європи, так і виробників онлайн-порнографії.
 
«За останні шість місяців різко зросла кількість переглядів порнографічних відео, на яких нібито зображені українські біженці. Зокрема, 13 відеороликів, на яких, як стверджується, зображені українські біженці, набрали 275 тисяч переглядів», — йдеться у звіті дослідників.
 
У документі сказано, що у пошукових запитах формулювання «українське порно» (Ukrainian porn) від початку повномасштабного вторгнення Росії зустрічається стабільно частіше, ніж до 24 лютого 2022-го.
 
Фахівці вважають, що наслідком зростання інтересу до «українського порно» може стати зростання кількості випадків кібервуаєризму — нового виду злочину — відео спостережень, викликаних пристрастю до підглядання за сторонніми людьми в інтимні моменти.
 
«Високий попит від чоловіків на сексуальний доступ до українських жінок та дівчат створює величезний стимул для торговців людьми вербувати вразливих людей, щоб задовольнити цей попит та отримати від цього прибуток», — заявив спецпредставник ОБСЄ Валіант Річі.
 
Він стверджує, що дослідники вже виявили випадки, коли у чатах українських біженців з’являлися пропозиції попрацювати у «секс-індустрії». Також дослідники зауважили, що зросли масштаби онлайн-реклами секс-послуг, які нібито надаються українками.
 
Нагадаємо, перша леді України Олена Зеленська розповіла про те, що означає зараз бути українкою.
 
Раніше повідомлялося, що Вікторія Язмін, яка представляла Угорщину на конкурсі краси Міс Всесвіт 2021 року, приїхала до Північної Македонії для роботи моделлю, але мало не потрапила в рабство. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net