У Японії вбили члена банди макак, які нападали на людей

Члена банди мавп, яка тижнями тероризувала жителів японського міста, піймали і вбили.

 
Макаки поранили майже 50 людей у ​​Ямагуті, повідомляє ВВС з посиланням на керівництво міста.
 
Чиновники повідомляють, що увечері у вівторок, 26 липня, на території середньої школи спеціально замовлені мисливці виявили примата-самця. Спочатку його приспали транквілізаторами, а потім узагалі приспали, коли його ідентифікували як одну із тварин, які скоювали напади.
 
Влада полює на мавп відтоді, як близько трьох тижнів тому почалися напади на дорослих і дітей. Більшість травм були легкими подряпинами й укусами.
 
Повідомлення про інциденти досі надходять, водночас тривають пошуки інших членів банди, повідомив представник місцевого сільськогосподарського департаменту.
 
«Очевидці описують мавп різних розмірів, і навіть після того, як мавп впіймано, ми отримуємо повідомлення про нові напади», – сказав він.
 
За оцінкою, впійманій мавпі було 4 роки, її зріст – близько півметра.
 
Японські макаки поширені на більшій частині території країни, а в деяких районах їх вважають шкідниками, які поїдають урожай та часом проникають у будинки.
 
Але напади мавп у Ямагуті незвичні. Перед тим, як мавп почали відловлювати, міський чиновник сказав, що «рідко коли можна побачити стільки нападів за такий короткий проміжок часу».
 
Попередні спроби впіймати тварин за допомогою пасток не мали успіху, а поліцейські патрулі, які було створено на початку липня, досі безсилі.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вчені спрогнозували пік спалаху мавпячої віспи. У 70 країнах вже зареєстрували 17,8 тис. випадків захворювання.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net