У США знайшли спосіб ускладнити ухилення РФ від санкцій — ЗМІ

Білий дім розширить штат прокурорів, які розслідують порушення санкцій та експортного контролю щодо РФ.

Адміністрація президента США Джозефа Байдена розширить штат федеральних прокурорів, які розслідують порушення санкцій та експортного контролю щодо РФ. Про це повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на слова помічника генерального прокурора США Метта Олсена.

Він зазначив, що міністерство юстиції взяло на роботу ще 25 прокурорів у відділ контррозвідки та експортного контролю.

За його словами, вони працюватимуть з компаніями над розслідуванням ухилення РФ від санкцій та експортного контролю, а також висуватимуть кримінальні звинувачення проти компаній у разі вчинення ними порушень.

З 2022 року, після початку повномасштабної російської агресії проти України, США та їхні західні союзники наклали на Росію низку міжнародних торгових та фінансових обмежень.

Москва залучила державні та приватні компанії з Ірану, Китаю та Туреччини з метою обійти санкції. Захід вважає, що так вона продовжує ввозити важливі для своєї оборонної промисловості комп’ютерні чипи та обладнання для радіолокації.

Адміністрація Байдена для протидії таким крокам РФ оприлюднила вже третій набір рекомендацій для приватного сектора, покликаний попередити компанії про юридичні ризики порушення санкцій та експортного контролю.

Як повідомлялося, влада ЄС після ухвалення 10 пакету санкцій проти Росії планує сфокусуватися на забезпеченні дотримання чинних обмежень. Але МЗС України закликало посилювати санкції, доки триває війна.

Росія купує запчастини для літаків в обхід санкцій — ЗМІ


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net