У США страйкують працівники заводів з виробництва винищувачів та БПЛА

Керівництво компанії анонсувало запровадження надзвичайного плану дій, щоб забезпечити безперервність виробництва.

У США на трьох заводах Boeing, де виготовляють винищувачі та безпілотники, його працівники оголосили про страйк. Йдеться про 2500 співробітників, інтереси яких представляє профспілка. Про це у неділю, 24 липня, розповідає Reuters.
 
Агентство пише, що робітники відхилили пропозицію компанії роботи з оборонного контракту і почнуть страйк на об’єктах з 1 серпня.
 
«Робітники вимагають підвищення пенсійних відрахувань та зміни низки положень у трудових договорах, які стосуються соціального забезпечення персоналу», інформує Reuters.
 
У Boeing вже заявили, що розчаровані відмовою профспілки від висококонкурентної пропозиції та анонсували запровадження надзвичайного плану дій, щоб забезпечити безперервність виробництва.
 
На заводах у Міссурі та Іллінойсі, які торкнеться страйку, виробляються навчально-тренувальні винищувачі F-15, F-18, Т-7А, а також безпілотні заправники MQ-25.
 
Нагадаємо, у Польщі зібрано 100% коштів на Bayraktar для України – 22,5 млн злотих (близько 5 млн дол. США).
 
Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки та інші країни-партнери готові передати Україні стільки HIMARS, скільки зможуть. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net