У США повідомили, на яких умовах приймуть дезертирів із РФ

США чітко розрізняють дії російського уряду та росіян, «багато з яких висловилися проти цієї несправедливої війни».

США мають намір в індивідуальному порядку розглядати можливі звернення щодо надання притулку в США громадян Росії, які тікають за кордон від мобілізації. Про це у понеділок, 26 вересня, заявила прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр на брифінгу.
 

 
«Ми чітко розрізняємо дії російського уряду, їхніх збройних сил в Україні та росіян, багато з яких відверто висловилися проти цієї несправедливої ​​війни. Ми це спостерігали останні кілька днів, причому протести в Росії тривають і зараз», — зазначила Жан-П’єр.
 
«Тому будь-хто, хто шукає притулку від політичного переслідування, незалежно від громадянства, може подати заявку на притулок у США, і його заявку розглядатимуть в індивідуальному порядку. Такою ми бачимо свою роль у цьому процесі», — додала вона.
 

Нагадаємо, раніше міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що Росія воює з колективним Заходом. Під час часткової мобілізації в армію РФ буде призвано 300 тисяч резервістів.

 

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков сказав, що реакція росіян на оголошення Кремлем часткової мобілізації є «істеричною і надміру емоційною». 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net