У Штутгарті скасували концерт Анни Нетребко

Причиною скасування концерту стала відмова у наданні майданчика, повідомили організатори. Анна Нетребко та її чоловік Юсіф Ейвазов мали виступити у парадному дворі Штутгартського замку 3 вересня.

Концерт російської оперної співачки Анни Нетребко у Штутгарті скасовано без можливості перенесення дати через відмову земельної компанії нерухомості та будівництва Баден-Вюртемберга, повідомила прес-служба компанії-промоутера C2 Concerts у п’ятницю, 15 липня.

«Ми дуже шкодуємо про рішення земельної компанії нерухомості та будівництва Баден-Вюртемберга і про пов’язане з цим скасування концерту», — йдеться у повідомленні.

Нетребко та її чоловік, азербайджанський тенор Юсіф Ейвазов, мали виступити у парадному дворі Штутгартського замку 3 вересня. Земельна компанія нерухомості та будівництва належить міністерству фінансів Баден-Вюртемберга та керує, серед іншого, державними замками та парками.

Промоутер висловив незгоду з оцінкою міністра фінансів землі Даніала Баяза, який пояснив відмову у наданні майданчика тим, що проведення заходу створило б для Штутгарта «загрозу громадській безпеці та порядку аж до злочинів та заворушень».

Позиція Нетребко щодо війни в Україні

Баяз у березні звинуватив Нетребко у тому, що вона недостатньо явно дистанціювалася від президента Росії Володимира Путіна. Доки вона не дистанціюється «правдоподібно», вона не співатиме у парадному дворі Штутгартського замку у вересні, заявив він тоді газетам Stuttgarter Nachrichten і Stuttgarter Zeitung. Оперна співачка публічно виступила проти війни в Україні, проте не проти Путіна.

Минулого тижня міністерство фінансів повідомило, що не вважає можливим виступ Нетребко, поки в Україні триває війна.

Повалій у день ракетного удару по Вінниці дала концерт у Білорусі

Джерело: Українська служба DW

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net