У Сербії мають намір повернути обов язкову військову службу

Прийняти або відхилити пропозицію «після довгих і серйозних дебатів мають відповідні установи та парламент», зазначив сербський лідер.

 

Президент Сербії Олександр Вучич запропонував повернути у країні обов’язкову військову службу. Про це у суботу, 7 травня, пише Балканський оглядач.
 
«Моя пропозиція буде в тому, щоб у наступний період запровадити обов’язкову військову службу тривалістю 90 днів. Це не шість місяців, не 365 днів… Так чоловіки стають зрілими, дізнаються, що таке патріотизм, що таке виконання обов’язку», — заявив Вучич.
 
Прийняти або відхилити пропозицію «після довгих і серйозних дебатів мають відповідні установи та парламент», зазначив сербський лідер.
 
Він також наголосив, що «Сербія залишатиметься військово-нейтральною», хоча «у регіоні немає території, яка б не була з НАТО».
 
«Наше бажання — бути єдиною країною, яка не є членом НАТО, і ми дотримуватимемося цієї політики», — заявив він.
 
Водночас Вучич підкреслив, що Сербія остаточно обрала західний шлях.
 
Раніше президент Сербії звинуватив Україну у «мінуванні» літаків авіакомпанії Air Serbia, які літають до Москви. Зі свого боку МЗС України категорично відкинуло звинувачення Олександра Вучича і назвало їх безпідставними.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net