У Росії вирішили перевірити витрати на війну

Ідеться про кошти на постачання засобів бронезахисту, засоби зв’язку, паливо, ремонт та виробництво озброєнь і військової техніки.

У Росії федеральне казначейство перевіряє витрати Міноборони РФ на війну в Україні. Про це сказав голова казначейства Роман Артюхін на зустрічі з прем’єр-міністром Михайлом Мішустіним, повідомляє російський уряд у середу, 1 березня.

«Хотів би доповісти, що відповідно до вашого доручення, даного на Координаційній раді із забезпечення потреб Збройних сил РФ, зараз ми проводимо перевірки Міністерства оборони РФ за чотирма ключовими напрямками в рамках «спеціальної військової операції» (так у Росії називають війну проти України — ред.). Це витрати на постачання засобів індивідуального бронезахисту, на засоби зв’язку, паливо, ПММ та окремо на ремонт та виробництво озброєнь та військової техніки. Ця робота триватиме», — сказав Артюхін.

У свою чергу Мішустін відповів, що такі перевірки є дуже важливими.

«Тут сенс — забезпечити прозорість виділення коштів на всі потреби, щоб усі завдання, які були поставлені, були вирішені, і жодного рубля не було витрачено неефективно», — пояснив він.

Раніше повідомлялося, що Росія витратила $82 млрд за дев’ять місяців повномасштабної війни проти України. Це складає чверть річного бюджету країни-агресора.

Військові витрати РФ у 2023 році зростуть на 40% — розвідка Британії


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net