У Росії Telegram визнали іноземним сервісом

Рішення Роскомнагляду визнати месенджер Telegram іноземним сервісом означає заборону на інтеграцію в цей додаток банківських послуг. Обмеження почне діяти з 1 березня.

Російська федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) внесла месенджер Telegram до реєстру іноземних сервісів, у яких, згідно із законом РФ «Про інформацію», буде обмежено передачу платіжної інформації. Про це повідомила в суботу, 21 січня, газета «Коммерсант» з посиланням на прес-службу російського відомства.

Як пояснили виданню в Роскомнагляді, обмеження, що набуде чинності з 1 березня, передбачає заборону низці російських організацій використовувати Telegram для «передачі платіжних документів і персональних даних під час надання послуг».

Заборона зумовлена ухваленими торік поправками до закону «Про інформацію», згідно з якими сервісам, які в РФ визнано іноземними месенджерами, заборонено підключати служби грошових переказів, а структурам, що виконують «держзавдання», — пересилати через них особисті дані, інформацію про платежі та банківські рахунки.

Через санкції банки в РФ покладали надії на Telegram

Після початку повномасштабної війни Росії проти України багато російських банків опинилися під західними санкціями. Як наслідок, ці російські кредитні організації втратили можливість розміщувати свої застосунки в магазинах App Store і Google Play. Взимку кілька російських банків, включно з ПСБ, ВТБ і «Альфа-банком», анонсували запуск послуг онлайн-банкінгу для фізичних осіб у своїх чат-ботах у Telegram.

США запровадили нові санкції проти найбільших банків і еліти РФ

Джерело: Українська служба DW

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net