У РФ зникнуть з прилавків чаї Lipton, Brooke Bond та Saito

Компанія Ekaterra йде з російського ринку. Оскільки вона займалася виробництвом таких брендових напоїв, як Lipton, Brooke Bond і Saito, їх теж перестануть продавати в Росії.

 
Міжнародна чайна компанія Ekaterra, яка володіє такими брендами, як Lipton, Saito та Brooke Bond, заявила про припинення своєї діяльності в Росії. Відтепер товари компанії перестануть вироблятися та продаватися на території РФ до кінця 2022 року. Про це повідомила прес-служба Ekaterra у понеділок, 1 серпня.
 
Російські ЗМІ повідомили, нібито в компанії їм пояснили, що «поточна ситуація не дозволяє стабільно розвивати свій бізнес».
 
Компанія обіцяла виконати перед співробітниками зобов’язання. Разом з тим співробітникам заводу Ekaterra в Петербурзі оголосили, що підприємство ліквідують, а персонал скоротять, повідомляє російський Telegram-канал Mash.


Компанія Еkaterra входила до структури світового лідера на ринку харчових продуктів Unilever.
 
Наприкінці минулого року британська компанія заявила про намір продати чайний бізнес-підрозділ Ekaterra компанії CVC Capital Partners Fund VIII за 4,5 млрд. євро.
 
На початку липня 2022 року оголошено про завершення продажу бізнесу. Її остаточне закриття планувалося на друге півріччя 2022 року.
 
 
Нагадаємо, популярний продавець меблів IKEA продає чотири свої заводи в Росії та скорочує штат працівників.
 
 
Крім того, Coca-Cola HBC більше не вироблятиме і не продаватиме Coca-Cola або інші бренди в Росії.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net