У РФ заявили, що вирощуватимуть солдатам нові ноги замість відірваних

Перший пацієнт, якому зробили таку операцію, відновився і за власним бажанням знову вирушив на спецоперацію, прозвітували у військовому відомстві РФ.

У Росії заявили, що їхні військові лікарі освоїли «новий спосіб повного відновлення рук та ніг після мінно-вибухових та вогнепальних поранень». Він дає змогу ефективно відтворити кістки пораненого, заявили в Міністерстві оборони, передає РИА Новости.
 
«Вперше в медичній практиці військовими лікарями Головного військового клінічного госпіталю ім. Бурденка Міноборони Росії в Москві було розроблено та впроваджено новий спосіб 3D-моделювання імплантатів для повноцінного відновлення кінцівок пацієнтів, які отримали важкі мінно-вибухові та вогнепальні поранення в ході «спеціальної військової операції» — сказали там.
 
Там розповіли, що імплантат встановлюють в область зруйнованої кінцівки, після чого він заповнюється фрагментами кісткових тканин, які беруться з інших кісток, трансплантуються або вирощуються з використанням стовбурових клітин пацієнта.
 
«Цей спосіб дозволяє відновлювати і суглоби. Регенерувати також можна м’язи та тканини пацієнта, включаючи шкіру», — додали лікарі.
 
За їхніми словами, вони вже «вилікували» кілька солдатів і ті, нібито, знову вирушили воювати.
 
Тим часом у тимчасово окупованому Луганську збільшується кількість військ країни-агресора Росії. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net