У РФ вчителям масово затримують зарплати — Росстат

На початок лютого 2023 року борг держави перед вчителями досяг 162 млн рублів, збільшившись у 12 разів у порівнянні з попереднім місяцем.

У Росії працівники сфери освіти зіштовхнулися із масовою затримкою виплати заробітної плати. Про це повідомляється в доповіді Росстату про соціально-економічний стан у РФ.

Зазначається, що до початку лютого 2023 року борг держави перед учителями досяг 162 млн рублів, збільшившись у 12 разів у порівнянні з попереднім місяцем, тоді як ще наприкінці минулого року він не перевищував 17 млн рублів.

Зі зазначеної суми 146 млн рублів заборгували бюджети регіонів, чотири млн — місцеві бюджети і два млн — федеральна скарбниця.

10 млн рублів вчителі не отримали через «відсутність власних коштів» у роботодавців.

Повідомляється, що загальна заборгованість із зарплат у всіх сферах на початок лютого досягла 799 мільйонів рублів, що на 24% більше, ніж у січні.

Затримка зарплат торкнулася майже 19 тисяч працівників, у січні зарплати затримували для 8,3 тисячі людей.

Нагадаємо, за перші два місяці 2023 року дефіцит бюджету країни-агресора Росії становив 2,581 трлн рублів (близько $34 млрд). Проблеми бюджету РФ пов’язані з падінням доходів від продажу нафти та газу.

Як повідомлялося, у березні російський держбюджет недоотримає 132,1 млрд рублів нафтогазових доходів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net