У РФ пропаганду ЛГБТ внесли до списку забороненого контенту

Відповідатиме за включення подібної інформації до реєстру та її блокування буде Роскомнагляд. За порушення передбачені штрафи до 10 млн рублів.

Уряд Росії вніс інформацію, «що пропагує нетрадиційні сексуальні стосунки та (або) переваги, педофілію, зміну статі» до переліку забороненого в російському інтернеті контенту. Відповідне розпорядження було опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації у понеділок, 26 грудня.

Як випливає з постанови, така інформація вважатиметься забороненою нарівні з матеріалами, у тому числі про використання та виготовлення наркотиків, способи самогубства, виготовлення зброї та вибухівки.
 
Відповідатиме за включення так званої «ЛГБТ-пропаганди» до реєстру та блокування буде Роскомнагляд.
 
Закон про заборону «пропаганди ЛГБТ», педофілії та зміни статі серед осіб різного віку був підписаний президентом Росії Володимиром Путіним у грудні. Згідно з поправками, така інформація буде повністю заборонена у соціальних мережах, книгах, ЗМІ, піснях, кіно, рекламі та відеоіграх.
 
За порушення передбачені штрафи до 10 млн рублів.
 
Згідно з новими поправками до адміністративного кодексу Росії, за порушення заборони «пропаганди нетрадиційних сексуальних стосунків» загрожує штраф від 50 тис. до 400 тис. рублів для громадян, від 100 тис. до 800 тис. – для посадових осіб, від 800 тис. до 5 млн або призупинення діяльності до 90 діб – для юросіб.
 
За порушення заборони «пропаганди педофілії» штраф становитиме від 200 тис. до 800 тис. рублів для громадян, від 400 тис. до 2 млн — для посадових осіб, від 1 млн до 10 млн рублів або призупинення діяльності до 90 діб для юросіб.
 
За поширення серед неповнолітніх інформації, «спроможної викликати в них бажання змінити стать», штраф становитиме від 50 тис. до 200 тис. рублів для громадян, від 100 тис. до 400 тис. — для посадових осіб, від 800 тис. до 4 млн рублів або зупинення діяльності до 90 діб — для юросіб.
 
Джерело: Російська служба DW
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net