У РФ придумали спосіб затягувати обмін полоненими

Уповноважена з прав людини у Росії заявила, що до неї звертаються матері і дружини українських бійців, які потрапили в полон до росіян, із проханням не повертати їх додому.

 
 
Росіяни придумали нову тактику затягування обміну військовополоненими. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.
 
Як повідомив Лубінець, його російська візаві Тетяна Москалькова заявила, що до неї звертаються матері й дружини українських бійців, які потрапили в полон до росіян, із проханням не повертати їх додому.
 
«Так от, є відповідь пані Москальковій. В Україні вже було кілька випадків, коли мобілізовані солдати армії РФ, захоплені в полон українською армією, відмовлялися від обміну і виявляли бажання залишитися на підконтрольній Україні території», – наголосив омбудсмен.
 
Крім того, за словами Лубінця, є росіяни, які потрапляли в полон до ЗСУ двічі, наприклад Олександр Фоменко чи Руслан В’яльшин.
 
Український омбудсмен зазначає, що Україна завжди дотримується Женевських конвенцій, а ось РФ регулярно порушує норми міжнародного права.
 
Нагадаємо, Україна повернула 116 осіб із полону РФ.
 
Зеленський: Я щасливий, коли повертаються полонені

 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net