У РФ муніципальні депутати вимагають відставки Путіна

Звернення з вимогою відставки Путіна опублікувала депутат петербурзького муніципального округу Семеновський Ксенія Торстрем.

 
Муніципальні депутати 18 округів Москви, Санкт-Петербурга і Колпіно виступили з публічною заявою, вимагаючи відставки президента РФ Володимира Путіна. У понеділок, 12 вересня, звернення опублікувала депутат петербурзького муніципального округу Семеновський Ксенія Торстрем.
 
Торстрем закликала інших муніципальних депутатів приєднатися до заяви.
 
«Ми, муніципальні депутати Росії, вважаємо, що дії президента В. В. Путіна завдають шкоди майбутньому Росії і її громадянам. Вимагаємо відставки Володимира Путіна з посади президента РФ!» – йдеться у тексті звернення.
 
Підписалися під зверненням близько 20 депутатів. Торстрем наголосила, що «текст петиції лаконічний» і нікого не «дискредитує».
 

 
DW повідомляє, що аналогічні заяви муніципальних депутатів почали з’являтися ще минулого тижня.
 
7 вересня рада депутатів санкт-петербурзького МУ Смольнинське ухвалила направити до Держдуми звернення із закликом усунути Путіна з посади через держзраду. Ознаками такої вони назвали наслідки рішень президента: знищення підрозділів армії Росії, загибель і каліцтва молодих і працездатних громадян РФ, збитки російській економіці і розширення НАТО, а також оснащення української армії сучасною західною технікою, що суперечить заявленій меті її «демілітаризації».
 
Один із пітерських мундепів Микита Юферев повідомив, що 8 вересня йому та іншим депутатам МУ Смольнинське прийшли виклики у поліцію, де на них склали протоколи про «дискредитацію» російської армії.
 
А 8 вересня рада депутатів московського муніципального округу Ломоносовський попросила Путіна піти у відставку. В опублікованому зверненні московські мундепи пишуть, що у Путіна після другого терміну «все пішло якось навперейми: подвоєння ВВП не сталося, мінімальна зарплата не зросла до заявлених показників, з Росії масово їдуть розумні і працездатні люди, обіцяної стабільності взагалі немає».
 
Тим часом окупанти в Україні бунтують і не хочуть воювати. Подібним чином поводяться мобілізовані з так званої «ЛНР».
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетВійна в Україні та давня традиція бутафорії на полі бою

СюжетХерсон: Битва за ворота до Криму розпочалася

СюжетЯк Київ відбудовує пошкоджені від обстрілів будинки

СюжетНімецький експерт: Україна перехопила ініціативу у війні

Источник: korrespondent.net