У РФ готуватимуть фахівців із протидії кольоровим революціям

Деякі пункти обов’язкових навчальних дисциплін: НЛП та інші техніки ефективної комунікації в політиці.

У московському державному університеті (МДУ) факультет політології відкрив набір студентів на магістерську програму підготовки фахівців «у галузі протидії технологіям сучасних інформаційних, гібридних, торгових воєн та кольорових революцій». Про це у понеділок, 4 липня, повідомляє російська служба Радіо Свобода з посиланням на сайт факультету.

Магістерська програма називається «Інформаційні та гібридні війни».

У 2022 році на неї виділено 20 місць. Навчатимуть «протидії» за гроші.

В описі мети програми сказано — «забезпечити підготовку фахівців, здатних планувати та реалізовувати операції з протидії інформаційній, гібридній війні та кольоровим революціям гібридного типу».

Як обов’язкові дисципліни у навчальному плані названі «Психологія екстремальних станів», «Нейролінгвістичне програмування та інші техніки ефективної комунікації в політиці», «Новіша практика інформаційних операцій у російсько-американських відносинах», «Особливості протидії сучасним технологіям кольорових спеціальних військових та поліцейських операцій», а також «Спецпропаганда та боротьба з фейками в умовах спеціальних військових та поліцейських операцій».

Куратором програми призначено політолога Андрія Манойла, автора докторської дисертації на тему «Роль культурно-цивілізаційних моделей та технологій інформаційно-психологічного впливу у вирішенні міжнародних конфліктів» та монографії «Інформаційна війна як інструмент зовнішньої агресії та територіальної експансії: навчальний посібник».

Нагадаємо, у Харківському університеті імені Василя Каразіна вирішили об’єднати кафедри російської мови та історії російської літератури та створити на їхній базі кафедру слов’янської філології.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net